Bilhikem 6. Dönem Mezuniyet Programı Düzenlendi!

17 Haziran 2023 Cumartesi günü Bilim ve Hikmet Araştırmaları Merkezi’nde eğitim gören kademe öğrencileri, ihtisas programı öğrencileri, dernek üyeleri ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin kıymetli hocalarının katılımıyla mezuniyet programı düzenlendi. Program Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÖKSÜZ hocamızın Kur’an tilaveti ile başladı. Kur’an tilavetinin ardından Bilhikem Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Yunus KAPLAN ile Bilhikem Kurucu Başkanı ve Eğitim Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Hakan HEMŞİNLİ açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Daha sonra Yönetim Kurulu üyesi Öğr. Gör. M. Emin AKASLAN hocamızın koordinatörlüğünde açık mikrofon sürecine geçildi. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nden hocalarımız ile kademe ve İhtisas öğrencileri Bilhikem hakkındaki düşüncelerini dile getirdiler.

Programda Kademe ve İhtisas derslerine giren hocalara Teşekkür Belgesi takdim edildi. Ayrıca Kademe öğrencilerine, Mezuniyet Belgesi; İhtisas Programına katılım sağlayan öğrencilere ise Katılım Sertifikası verildi.

Mezun/Mensup olan öğrencilerimizi ve İhtisas Programı öğrencilerimizi tebrik ediyor, ilim yolculuklarında başarılar diliyoruz.