Bu hafta Bilhikem’de “Depremin Psikolojik Etkileri ve Travma Sonrası İyileşme” konulu söyleşi gerçekleştirildi. Doç. Dr. Ferhat KARDAŞ hocamızın katılımıyla gerçekleştirilen söyleşiye Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin çeşitli fakültelerindeki akademisyenler ve öğrenciler katılım sağladılar. Ayrıca programda deprem bölgesinde faaliyetlerlere katılan değerli hocalarımız Hakan HEMŞİNLİ, M. Emin AKASLAN ve Ercüment TOPUZ “Deprem Bölgesindeki İzlenimleri” katılımcılarla paylaştılar. Değerli hocalarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.
![](https://www.bilhikem.org/wp-content/uploads/2021/10/cropped-cropped-cropped-IMG_20211003_224922-1.jpg)
Son Yazılar
- Bilhikem Sene Sonu Pikniği ve 7. Dönem Mezuniyet Programı Düzenlendi!
- Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!
- Bilme Biçimleri // Dr. Necdet SUBAŞI
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 31 Mayıs 2024
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 30 Mayıs 2024