Akademik Söyleşilerimize devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz Prof. Dr. Zihni MEREY hocamızdı. Bilhikem’in dernek merkezinde gerçekleşen söyleşiye Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin çeşitli fakültelerindeki akademisyenler ve öğrenciler katılım sağladılar. Hocamız bizlere “Dijital Çağda Öğretmen Olmak” konulu bir söyleşi sundu. Hocamıza ve katılımcılara teşekkür ediyoruz.
Son Yazılar
- Bilhikem Sene Sonu Pikniği ve 7. Dönem Mezuniyet Programı Düzenlendi!
- Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!
- Bilme Biçimleri // Dr. Necdet SUBAŞI
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 31 Mayıs 2024
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 30 Mayıs 2024