Van Merkez İmam-Hatip Lisesinde iftar ve mezuniyet programı düzenledik. Kademe eğitim programını tamamlayan 27 öğrencimize Mezuniyet Belgeleri takdim edildi. Ayrıca çeşitli ihtisas gruplarına katılan altmıştan fazla öğrencimize de Katılım Sertifikası verildi. Böylece Bilhikem ailesi biraz daha büyüdü. Son olarak, biz onlara mezun değil mensup diyoruz. Davetimize icabet eden hocalarımıza ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
![](https://www.bilhikem.org/wp-content/uploads/2021/10/cropped-cropped-cropped-IMG_20211003_224922-1.jpg)
Son Yazılar
- Bilhikem Sene Sonu Pikniği ve 7. Dönem Mezuniyet Programı Düzenlendi!
- Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!
- Bilme Biçimleri // Dr. Necdet SUBAŞI
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 31 Mayıs 2024
- Uluslararası 7. Bilhikem Sosyal Bilimler Öğrenci Sempozyumu Programı / 30 Mayıs 2024